O NAS

Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu, a od zawsze pasjonowałam się kwiatami i ich naturalnym pięknem. Biorąc udział w kursach florystycznych stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie sztuki florystycznej.

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem oraz z dbałością o najmniejszy szczegół. Czerpiąc inspiracje z natury oraz śledząc aktualne trendy florystyczne mogę zaoferować Wam nowoczesne i oryginalne rozwiązania. Każda dekoracja jest unikatowym projektem przygotowanym pod Wasze potrzeby.

Jak pracujemy

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na spotkanie, które pozwoli mi zapoznać się z Waszą wizją uroczystości oraz Waszymi potrzebami. Jeśli spotkanie nie jest możliwe, po uzyskaniu niezbędnych informacji przedstawię ofertę drogą mailową.

Po opracowaniu koncepcji dekoracji przesyłam szczegółową wycenę. Podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki następuje po akceptacji dotychczasowych ustaleń finansowych, oraz wizji dekoracji.

Cena uzależniona jest od pory roku, dostępności kwiatów i dodatków, poświęconego czasu na realizację projektu, oraz wielkości i ilości kompozycji kwiatowych.

Każda oferta przygotowywana jest według indywidualnych potrzeb i budżetu.